Sync, nieuwkomer, statushouder, maatje, jongeren

De Nationale Vrijwilligersprijzen 2021; Sync doet mee.

De Nationale Vrijwilligersprijs 2021 van het NOV (branchenetwerk van vrijwilligersorganisaties in Nederland) heeft als thema: 'nieuwe gezichten'. De Regenboog Groep heeft haar project Sync ingestuurd voor de prijs.

De Regenboog Groep wil dat Amsterdam een plek is waar iedereen zich thuis voelt. Binnen het Sync-project richten we ons op jonge statushouders tussen de 18 en 32 jaar die in Amsterdam een nieuw leven opbouwen.

Sync koppelt vrijwilligers aan een jonge nieuwkomers. Met de steun van de vrijwilliger is het voor de nieuwkomer makkelijker en leuker om Amsterdam te leren kennen, de cultuur te gaan begrijpen en ongedwongen het Nederlands te oefenen. Ook bieden onze vrijwilligers een luisterend oor voor persoonlijke vragen en problemen.

Met het Sync-project voorkomen we dat jonge mensen vereenzamen. En onze vrijwilligers leren bovendien ook volop! Hoe het werkt vertellen we in onze vlog.

 

Wij maken Amsterdam socialer, help je mee?

Aanmelden als vrijwilliger

 

Doneren, machtigen of iets nalaten